İade Koşulları

14 gün içerisinde iade hakkı:

İade etmek istediğiniz ürünleri, cayma hakkınızı kullanarak siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz. İade işlemleri E-ticaret biriminden yapılmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünlerin satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuar ve hediyelerin ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

Orijinal ambalajı açılmış, zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini firmamız karşılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler IMPERO GROUP TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için 0538 714 60 70 nolu IMPERO GROUP TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Whatsapp Müşteri Danışma Hattı’na her gün 9.00-18.00 saatleri, Cumartesi günleri 9.00-13.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

İade Bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılır.

İade Adresi: IMPERO GROUP TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Cumhuriyet Mah. Mermer Sk. Erataş No:18/1/5 Kartal/İSTANBUL

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz tüm iyi niyetimizle değerlendirilecektir.