Hakkımızda

Firma Ünvanı: IMPERO GROUP TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Cumhuriyet Mah. Mermer Sk. Erataş No:18/1/5 Kartal/İSTANBUL

Whatsapp Destek Hattı: 0538 714 6070

Eposta Adresimiz: destek@circles.com.tr

Şirketimiz Hakkında

IMPERO GROUP TEKSTİL şirketinin patentini aldığı Circles Markası dünyadaki güncel moda akımlarıyla kaliteli giyimi bir araya getirerek tüm Türkiye’ye internet ağları üzerinden ulaştırmak amacıyla 2019 yılında kuruldu. İthal kıyafetlerde bulunan kaliteyi yerli üretimde hiçbir masraftan kaçınmayarak standart kabul eden Circles, ürünlerini İngiltere, Fransa, Belçika, Rusya, Hindistan gibi ülkelere temin ederek dünyaya açıldı.

Dünya trendlerini, moda ve müzik akımlarını, güncel dizayn ve tasarımları yakından takip ederek ürünlerine yansıtan Circles, yüksek kaliteyi standart kabul ederek alışılmış Türk markalarından uzaklaşmış ve dünya standartlarındaki yerini almıştır.

Güvenli Alışveriş

circles.com.tr 128 Bit SSL sertifikasına sahip bir web sitesidir. Kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı dışında kapıda nakit ödeme seçeneğini kullanarak da sipariş verebilirsiniz.

Hızlı Ücretsiz Teslimat

Şirketimiz kargo firmaları ile anlaşmalı olup saat 14.00’dan önce satın alınan ürünleri aynı gün içerisinde kargolamaktadır. En güvenli ve en hızlı şekilde teslimat ve kapıda ödeme seçeneği sunmaktayız.

İade ve Değişim

Değişim yapılması toplumsal hijyen kuralları gereği yasak olan ürünleri paketi açılmamak koşulu ile 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade detayları sipariş sonrasında belirtilen mail adresinde paylaşılmaktadır.

Güler Yüzlü Müşteri Desteği

Satın aldığınız veya almayı planladığınız ürünler hakkında  0538 714 6070 nolu whatsapp destek hattımız aracılığıyla anında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca destek@circles.com.tr e-posta adresini kullanarak şirket ile direkt iletişime geçebilirsiniz.

circles.com.tr  Circles patentli IMPERO GROUP TEKSTİL’ e aittir.(Tüm Hakları Saklıdır)