Garanti Kapsamı

IMPERO GROUP TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (bundan sonra IMPERO GROUP olarak anılacaktır.), koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, IMPERO GROUP garantisi altındadır.

Garanti Belgesi ve faturayı saklamanız gerekmektedir. Garanti belgesi bazı ürünlerde kutu üzerinde bazı ürünlerde kutu içinde olmaktadır. Garanti belgesinin kaybolması durumunda ilgili marka ek bir garanti belgesi göndermeyecektir.

Almış olduğunuz ürünün (mesafeli satışlarda) ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş v.b. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri, açılmamış ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Maske, kişisel hijyen ürünü kategorisinde olduğundan, kullanılmış ürünün iadesi mümkün değildir.

Satıcı firma üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürünün tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.
Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Satıcı tarafından faturası bulunmayan garanti belgeleri geçersizdir.

Kesilen faturalar alıcıya E-Posta yoluyla 10 iş günü içerisinde iletilmektedir.

Garanti Kapsamına Girmeyen Durumlar

-Ürünlerin talimatına uyulmamasından dolayı meydana gelebilecek bozulmalar